Коментари - Тунизийският рефер Бин Насер: Горд съм, че бях част от великия гол на Марадона | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дребни душици получили власт. А марадона е голям футболист ала не е е спортсмен. Същият като тиери анри.

Марадона беше гениален футболист, но като човек най-големия боклук в професионалния спорт.

А спомняш ли си, когато в същият мач той вкара гол с ръка. И англичаните бяха по-добри през целият мач, особено след като вкараха за 2-1. Тогава направо смачкаха Аржентина.

Двамата с Дочев майсторски си подхвърлят "горещия картоф". Дочев искал да признае гола, ама инструкциите на ФИФА не позволявали да се консултира с колега, Бен Насер имал инструкции да се позове на колега, ако е в по-добра наблюдателна позиция от него...А сега, де, кой е правият?? Мир на душата на Марадона, никой не се съмнява, че е един от най-великите футболисти на всички времена, но този му гол беше 100 процента нередовен. Човекът игра с ръка, и то умишлено - това по принцип се наказва с червен картон. Много интересно, ако тогава на терена беше някой по-самоуверен и безкомпроисен съдия, какво ли щеше да стане? Как ли щеше да се развие този мач, ако Марадона беше изгонен за своеволието си, м??

всички - даже и съдиите. Които не си мият ръцете като Пилат един по един, а по двама.

Червен картон нямаше как да му дадат, защото тогава не се даваха такива картони, но мачът беше много оспорван и англичаните водеха играта до този момент. Всеки, който го е гледал и го помни ще потвърди, че след този гол настъпи объркване в играта им, а втория гол дойде малко след първия. При 2:0 натиснаха, но успяха да върнат само един гол. Това е най-позорната съдийска бригада свирила на световно първенство и за наше съжаление има сериозна "българска връзка". Също така, поне за мен, е изключително спорно решението на ФИФА, да повери такъв грандиозен четвъртфинал (тогава специалистите го определиха като финал преди финала) на меко казано съдийска тройка със съмнителни умения и още по-съмнителна футболна биография.