Коментари - В Англия подхванаха Саутгейт: Какво трябва да направи най-големият ни талант, за да е в състава? | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Пустия гугъл транслет... па ксте го изнасилили да ви върши работата. Тази елементарна статийка я рендервам за 15 минутки, включая прув ридинга. Вашият превод е като на седмокласник

Парите в клубовете са доста различни от тези в националния отбор. Поне така са ми казвали като съм разкарвал играчите тук в Англия.

Тоя няма да споря за качествата му , но неговия коронен номер е да изрита топката и ръцете на вратаря след като той нададеждно я е хванал и то в малката палантерия, където вратаря е неприкосновен и той или някой друг да вкара гол признат от продажните съдии, слуги на букмейкърите. Ако аз съм на вратарят такъв ъпъркут ще му забия, че няма да могат да го съберат и най-добрите пластични хирурзи.

Мисля,че Уелс ще се озъбят здраво на ингилизите.Не казвам,че ще ги бият,но ще играят до краен предел.

Фодън и Мадисън наистина са страхотни във Висшата лига, а на всичкото отгоре, Гуардиола ротира много добре Фоидън и той играеше по 30-40 минути в последните 3-4 мача. Как така е достатъчно добър за Ман Сити и играе до Халанд и Де Бройне и Бернардо Силва, а не става за Англия? Маунт пък прави много слаб сезон, най-слабия в кариерата си и играе.

Уговорен мач за реми.

Не уговорен, реално направен мач! Ремито е достатъчно и за двата отбора - САЩ мачкат Иран, Англия мачка Уелс или равен и двата отбора се класират ! Не ни трябва да гледаме напред плюнки Иран и Уелс, като плюнките хърватска и сърболяците ...