Венци Стефанов: Директивата за Левски е ясна

Как могат да дойдат тези хора и по такъв брутален начин да се подиграват с футболистите", пита "белият" бос

Обратно в новината

Коментари - Венци Стефанов: Директивата за Левски е ясна | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нали ни бяха добри съдиите нали не ни трябва вар за какво си в изпълкома вземете се разберете един път за винаги да се свири безпристрастно, защото това първенство накрая само вие ще си го гледате

На тоя само му вали и вее. И винаги съдиите му виновни. Гледа ли мачове, къде не грешат съдиите. Ама то Славия голям отбор и ако не беше съдията сигурно щяха да бият, пък и шампиони да станат. Смешници.. И мутри , като Венци, какво да очакваш от тях.

И този малоум... се е взел за голям разбирач

Ама колко добри бяхме, добре че съдията свиреше срещу над, иначе не знам с колко гола щеше да падне Левски. Само той ги спаси от сериозно поражение.

чичо Венци редовно ръси глупости, но този път е прав. Директивата е ясна и се видя. Нищо, лятото ще има мачове и отново ще блесне евроколоса Уефски

Нямат свършване тия комунистически креатури. Като свършат, тая държава ще тръгне напред.

Нищо, Вадуц идва! пощенци!

Прав си! Много тикви!

Подкрепям. Ама какъв ВАР трябва, за да видиш че няма засада след тъч?

на вниманието на прокуратурата - ЧИСТИЯ БЪЛГАРИН Венци от Славия да не си дава мнението колко страхливи са българите и се уплашили от две заптиета, та не освободили Левски и т.н.

Г-н Стефанов,защо не коментирате престъпното съдийство на полуфинала за купата миналата година срещу Ботев и двата мача?След реванша на Овча Купел съдията трябваше доживот да го накажат.Директивата тогава не беше ли Славия да играе финал?

Или миналия мач срещу Ботев Враца?!

Срещу Ботев ви тикаше съдията. Срещу Литекс също не дадоха две дузпи срещу вас. Изведнъж заговор. От 10 години поставяш осветление. На крив х... МУ ПРЕЧИ ВЪЛНАТА

То да не дойде Мура

Къде видя сам играч срещу вратаря след тъча? Имаше две единоборства при второто слависта игра опасно и вдигна крак до главата на играча от Левски. Сигурен ли е, че е свирена засада, а не опасна игра?

Няма защо да идва. ЦСКА вече е на онзи свят. Освен ако решат да дойдат и да поставят някой букет на паметника на незнайния припс в памет на изстиналата чорба...

На говедата им подаряват победа и точки не да пръв път. С Етър в последната минута в София болярите вкараха 200% чист гол, но съдията реши, че трите точки трябва да са за говедата. Пак с Етър, но във В.Търново, пак подобен свирчо не даде 200% дузпа за болярите, призна нередовен гол на рогатите и им подари 3 точки. Ето, само от Етър на говедата подариха 4 точки. А още колко други подобни съдийски подаръци им дадоха досега???

Че те съдиите навсякъде по света следват директиви. В събота започнах да гледам Борусия МГБ - Байерн. Още във втората минута съдията призна гол, след като при центриране от корнер нападателят блъсна в гръб защитника, който се беше пласирал пред него за центрираната топка и вкара. Само кьоравите не видяха нарушението. 0:1 и превключих канала. Голям уй, че после Байерн били с разлика. При решен във втората минута от съдията мач що да се 'хабим: МГБ да играят; аз да гледам?

Не те ли е гнус този език да си го държиш в устата?!

Колос е , първия Български отбор в Шампионска лига!

Явно, новият собственик на евроидиотите, един от най големите и богати бандити в България, е написал програмата на първенството. Три мача минаха от подновяването на първенството, и в 3-те сините получаваха подаръци от съдиите. В първият мач, точката им беше подарена след гол от явна засада, във вторият - с ЦСКА, цяла България видя как още първото полувреме съдията остави (незаслужено) червените с човек по-малко. Сега със Славия. Ако не друго, поне дузпата ( която съдията не свири) беше "нарисувана".