След като вчера надигра Уелс с 5:1, днес националният отбор на Гърция победи тима на Армения с категоричното 5:0 /1:0/ и направи сериозна заявка за първото място в евроквалификационния турнир по футбзал, който се играе в зала “Скаптопара“ в Благоевград.  Мачът между двата тима бе равностоен до последните две минути на първото полувреме. Тогава гръцките футболисти успяха да вкарат първия гол във вратата на коравите си съперници. През втората част гърците започнаха много активно и с две брилянтни контраатаки и красиви голове направиха бързо резултата 3:0, което в солидна степен изпари ентусиазма на арменските футболисти.  В опита си да потърсят обрат, пускайки на мястото на вратаря си полеви играч, те получиха четвърти гол, а малко по-късно резултатът набъбна до 5:0 в полза на Гърция.