Хокейният национален отбор на България отстъпи със 7:8 след продължение (2:3, 2:2, 3:2, 0:1) на Мексико в третата си среща от Световното първенство в дивизия 2, група В. Поражението в допълнителното време донесе и първа точка на българите, която ги отлепи от последното място в дивизията, където останаха домакините от Турция. Нападетелят Карлос Гомес вкара победното попадение в мача във 2:01 на продължението и не позволи на България да запише първи успех. Мачът вървеше равностойно в голяма част от времето, а нашите изравниха 19 секунди преди края чрез Алексей Йотов. С три гола се отличи Станислав Мухачов, който откри резултата в 3:46 минута, а след това в третата част изравни с две попадения от 4:6 до 6:6.