Попаденията за българите реализираха Станислав Мухачов за 1:4 в първата третина и Мартин Николов за 2:5 в началото на втората част. Израелците имаха пълно превъзходство и отправиха 52 удара.

Титуляр на вратата започна 48-годишният Константин Михайлов, който обаче беше заменен при 0:1 в седмата минута на срещата. До края резервата Никола Николов направи 34 спасявания, но допусна и 12 гола.

За Израел Даниел Елрих записа впечатляващите 11 точки в мача след 3 гола и 8 асистенции. Даниел Мазур вкара четири попадения, а Орен Айзенман добави хеттрик. Вратарят Авиху Сороцкий отрази 24 шайби, предаде БТА.

Така в последния си мач в надпреварата България ще играе срещу домакина Турция в събота. Двубоят е решаващ и за двата отбора, тъй като загубилият ще отпадне от групата.