Такава е картинката в събота, когато можем да имаме и официални шампиони на Германия и Англия около 21,30 ч вечерта.
14 ч Футбол: "Динамо" (Киев) - "Зоря" по Мтел спорт 1
14,15 Снукър, Открито първенство на Китай по Евроспорт
14,30 ч Футбол: "Евертън" - "Ливърпул" по Диема спорт 2
14,30 ч Футбол: "Норич" - "Астън Вила" по Нова спорт
15 ч Формула 1, Гран при на Бахрейн, трета тренировка по Диема спорт
16 ч Футбол: "Беневенто" - "Ювентус" по Ринг
16,30 ч Футбол: "Аугсбург" - "Байерн" по Евроспорт 2
16,30 ч Колоездене, Обиколка на Страната на баските по Евроспорт
17 ч Футбол: "Стоук" - "Тотнъм" по Диема спорт 2
17 ч Футбол: "Лийдс" - "Съндърланд" по Нова спорт
17,15 ч Футбол: "Селта" - "Севиля" по F+
18 ч Формула 1, Гран при на Бахрейн, квалификация по Диема спорт
18,30 ч Мото GP, Гран при на Аржентина, квалификация по Мтел спорт 1
19 ч Футбол: "Рома" - "Фиорентина" по Ринг
19,30 ч Футбол: "Манчестър Сити" - "Манчестър Юнайтед" по Диема спорт 2
19,30 ч Футбол: "Хамбургер" - "Шалке" по Евросрорт 2
19,30 ч Футбол: "Бетис" - "Ейбар" по F+
21 ч Футбол: "Бордо" - "Лил" по Диема спорт
21,45 ч Футбол: "Сампдория" - "Дженоа" по Ринг
21,45 ч Футбол: "Барселона" - "Леганес" по Спорт+
21,45 ч Футбол: "Ню Йорк" - "Хюстън" по Евроспорт 2
22 ч Голф, Мастърс на САЩ по Нова спорт
22,30 ч Баскетбол, НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Денвър Нъгитс" по Диема спорт 2
22,40 ч Бокс, Тервел Пулев - Ласло Пенсеш по Мтел спорт 2
23,30 ч Кърлинг, Световно първенство по Евроспорт
14 ч Футбол: "Динамо" (Киев) - "Зоря" по Мтел спорт 1
14,15 Снукър, Открито първенство на Китай по Евроспорт
14,30 ч Футбол: "Евертън" - "Ливърпул" по Диема спорт 2
14,30 ч Футбол: "Норич" - "Астън Вила" по Нова спорт
15 ч Формула 1, Гран при на Бахрейн, трета тренировка по Диема спорт
16 ч Футбол: "Беневенто" - "Ювентус" по Ринг
16,30 ч Футбол: "Аугсбург" - "Байерн" по Евроспорт 2
16,30 ч Колоездене, Обиколка на Страната на баските по Евроспорт
17 ч Футбол: "Стоук" - "Тотнъм" по Диема спорт 2
17 ч Футбол: "Лийдс" - "Съндърланд" по Нова спорт
17,15 ч Футбол: "Селта" - "Севиля" по F+
18 ч Формула 1, Гран при на Бахрейн, квалификация по Диема спорт
18,30 ч Мото GP, Гран при на Аржентина, квалификация по Мтел спорт 1
19 ч Футбол: "Рома" - "Фиорентина" по Ринг
19,30 ч Футбол: "Манчестър Сити" - "Манчестър Юнайтед" по Диема спорт 2
19,30 ч Футбол: "Хамбургер" - "Шалке" по Евросрорт 2
19,30 ч Футбол: "Бетис" - "Ейбар" по F+
21 ч Футбол: "Бордо" - "Лил" по Диема спорт
21,45 ч Футбол: "Сампдория" - "Дженоа" по Ринг
21,45 ч Футбол: "Барселона" - "Леганес" по Спорт+
21,45 ч Футбол: "Ню Йорк" - "Хюстън" по Евроспорт 2
22 ч Голф, Мастърс на САЩ по Нова спорт
22,30 ч Баскетбол, НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Денвър Нъгитс" по Диема спорт 2
22,40 ч Бокс, Тервел Пулев - Ласло Пенсеш по Мтел спорт 2
23,30 ч Кърлинг, Световно първенство по Евроспорт