Отборът на Торино продължи с възходящото си представяне в Серия А в последно време. В среща от 31-ия кръг „биковете“ се наложиха у дома с минималното 1:0 над гостуващия Интер. По този начин торинци записаха третата си поредна победа в първенството и общо 11-а от началото на сезона. Единственото попадение на Стадио Олимпико в Торинопадна през първото полувреме и бе дело на Адем Ляич. Бившият играч на Рома се разписа в 36-ата минута след асистенция на Де Силвестри. С успеха тимът на Валтер Мадзарисъбра актив от 45 точки, заемайки десетата позиция в класирането. Поражението пък остави Интер на четвъртата позиция с 59. Иначе това бе първа загуба за нерадзурите впоследните им пет мача в първенството. /БГНЕС