Бившият футболист и треньор на Ливърпул Греъм Сунес изрази мнение, че сегашният мърсисайдски тим е по-силен от този, който стана европейски шампион през 2005 г.“Лично за мен настоящият отбор е по-добър от този, който спечели финала в Истанбул през 2005 г. Сегашният Ливърпул е солиден и мощен в атака. Отборът не е идеален, но е в състояние да спечели турнира. В началото на сезона казвах, че ще бъде добре да попадне в първата четворка и вероятно във финала за Купата на Футболната асоциация. В хода на сезона обаче Ливърпул набра форма и стана по-уверен. В мача срещу Манчестър Сити играчите излязоха без страх. В началото на срещата камерата хвана в кадър лицето на Трент Алекзандър-Арнолд. На колко години е той? 19, 20? Не личеше въобще да е притеснен от нещо. Този тим трябва да стига до тези етапи на турнира“,каза Сунес, който сега работи като футболен експерт в Sky Sports. /БГНЕС