09.00 Мото GP, Гран при на Индонезия по MAX Sport 2 HD
09.45 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, гигантски слалом, първи манш, жени по Евроспорт 1
10.55 Ски бягане: Световна купа в, преследване на 10 км, жени по Евроспорт 1
11.30 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, слалом, първи манш, мъже Евроспорт 1, по БНТ 3
11.50 Сноуборд: Световна купа в Берхтесгаден, паралелен слалом, отборно, мъже и жени по Евроспорт 2
12.15 Ски бягане: Световна купа в, преследване на 15 км, мъже по Евроспорт 1
12.30 Голф, Европейски тур по MAX Sport 1
12.45 "Ботев" (Вр) - "Пирин" по Диема спорт
13.00 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, гигантски слалом, втори манш, жени по Евроспорт 1
13.30 "Венеция" - "Сампдория" по Ринг
13.50 Биатлон: Световна купа в Холменколен, масов старт, жени по Евроспорт 1
14.00 "Монако" - ПСЖ по Диема спорт 3
14.30 "Кристъл Палас" - "Евертън" по Диема спорт 2
14.30 "Нюрнберг" - "Динамо" по Нова спорт
14.35 Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Куршевел, слалом, втори манш, мъже Евроспорт 1, по БНТ 3
15.00 "Еспаньол" - "Майорка" по MAX Sport 4
15.15 "Ботев" (Пд) - ЦСКА по Диема спорт
15.30 "Аякс" - "Фейенорд" по MAX Sport 2
15.45 Колоездене: Трофео Алфредо Бинда, жени по Евроспорт 2
15.50 Биатлон: Световна купа в Холменколен, масов старт, мъже по Евроспорт 1
16.00 "Ювентус" - "Салернитана" по MAX Sport 3
16.00 "Емполи" - "Верона" по Ринг
16.30 "Лайпциг" - "Айнтрахт" по Нова спорт
16.40 Ски скокове: Световна купа в Оберстдорф, мъже по Евроспорт 1
17.00 "Саутхемптън" - "Манчестър Сити" по Диема спорт 2
17.00 Формула 1, Гран при на Бахрейн по Диема спорт 3
17.00 Колоездене: Шоле-Паи де ла Лоар по Евроспорт 2
17.15 "Кадис" - "Виляреал" по MAX Sport 1
17.15 "Селта" - "Бетис" по MAX Sport 4
17.45 "Славия" - "Черно море" по Диема спорт
17.45 ПСВ "Айндховен" - "Фортуна" по MAX Sport 2
18.30 "Тотнъм" - "Уест Хем" по Нова спорт
19.00 "Рома" - "Лацио" по MAX Sport 3
19.30 "Севиля" - "Реал Сосиедад" по MAX Sport 4
20.00 "Нотингам" - "Ливърпул" по Диема спорт 2
20.00 "Бенфика" - "Ещорил" по Ринг
20.00 НХЛ, "Филаделфия" - "НЙ Айлендърс" по MAX Sport 2
20.00 Голф: PGA тур, "Валспар чемпиъншип", четвърти ден по Евроспорт 2
20.30 "Кьолн" - "Борусия" (Дортмунд) по Диема спорт 3
21.30 Наскар, състезание в Атланта по MAX Sport 3
21.30 НБА, "Индиана" - "Портлънд" по Диема спорт
21.30 НБА, "Хюстън" - "Мемфис" по Нова спорт
21.45 "Болоня" - "Аталанта" по Ринг
22.00 "Реал" - "Барселона" по MAX Sport 4
22.45 "Боавища" - "Порто" по Ринг
00.00 Тенис, Индиън Уелс (финал) по MAX Sport 1
00.00 НБА, "Атланта" - "Ню Орлиънс" по Диема спорт