9 ч Лека атлетика: Маратон във Валенсия по Евроспорт 2
10:10 ч Ски бягане: СК в Лилехамер, щафета мъже по Евроспорт
11:50 ч Северна комбинация: СК в Лилехамер, голяма шанца мъже по Евроспорт
12 ч Баскетбол: Автодор - Нижни Новгород по Нова Спорт
12 ч Голф: SA Open по Max Sport 2 HD
12:15 ч Футбол: Славия - Локомотив Пловдив по Диема Спорт
12:45 ч Ски бягане: СК в Лилехамер, щафета жени по Евроспорт
13:30 ч Футбол: Болоня - Фиорентина по РИНГ
13:30 ч Баскетбол: Бетис - Уникаха по Диема Спорт 2
13:35 ч Биатлон: СК в Йостерсунд, щафета жени по Евроспорт
14 ч Футбол: Сент Етиен - Рен по Нова Спорт
14:30 ч Футбол: Локомотив София - Лудогорец по Диема Спорт
14:30 ч Футбол: Хановер - Хамбургер по Диема Спорт 3
14:45 ч Снукър: UK championship, финал по Евроспорт 2
14:55 ч Северна комбинация: СК в Лилехамер, 10 км. мъже по Евроспорт
15 ч Футбол: Райо Валекано - Еспаньол по Max Sport 4 HD
16 ч Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас по Диема Спорт 2
16 ч Футбол: Тотнъм - Норич по Нова Спорт
16 ч Футбол: Специя - Сасуоло по Max Sport 3 HD
16 ч Футбол: Венеция - Верона по РИНГ
16:05 ч Биатлон: СК в Йостерсунд, преследване мъже по Евроспорт
17 ч Тенис: Руска тенис федерация - Хърватия по Диема Спорт 3
17 ч Ски скокове: СК във Висла, голяма шанца мъже по Евроспорт
17:15 ч Футбол: Елче - Кадис по Max Sport 4 HD
17:45 ч Футбол: Фейенорд - Фортуна Ситард по Max Sport 1 HD
18:20 ч Ски скокове: СК в Лилехамер, голяма шанца жени по Евроспорт 2
18:30 ч Футбол: Астън Вила - Лестър по Диема Спорт 2
18:30 ч Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Фрайбург по Нова Спорт
19 ч Футбол: Сампдория - Лацио по Max Sport 3 HD
19:20 ч Ски-алпийски дисциплини: СК в Лейк Луис, Супер Г жени по Евроспорт
19:30 ч Формула 1: Състезание за ГП на Саудитска Арабия по Диема Спорт
19:30 ч Футбол: Леванте - Осасуна по Max Sport 4 HD
20 ч Американски футбол: Синсинати Бенгалс - Лос Анджелис Чарджърс по Max Sport 2 HD
20 ч Голф: PGA Tour, "Уълрд челъндж" по Евроспорт 2
21 ч Ски-алпийски дисциплини: СК в Бийвър Крийк, Супер Г мъже по Евроспорт
21:45 ч Футбол: Бордо - Лион по Диема Спорт 2
21:45 ч Футбол: Ювентус - Дженоа по РИНГ
22 ч Футбол: Селта - Валенсия по Max Sport 4 HD
22:20 ч Футбол: Ню Йорк Сити - Филаделфия Юнион по Max Sport 3 HD
22:30 ч Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Юта Джаз по Диема Спорт
22:30 ч Снукър: UK Championship, финал по Евроспорт
23:20 ч Американски футбол: Питсбърг Стийлърс - Балтимор Рейвънс по Max Sport 2 HD
1 ч Баскетбол: Атланта Хоукс - Шарлът Хорнетс по Диема Спорт 3