10:20 ч Северна комбинация: СК в Рамзау, малка шанца, мъже по Евроспорт
10:30 ч Баскетбол: Енисей - Цмоки по Нова Спорт
11:15 ч Ски-алпийски дисциплини: СК във Вал д'Изер, спускане, жени по Евроспорт
12:20 ч Ски бягане: СК в Дрезден, спринт, мъже и жени по Евроспорт 2
12:45 ч Ски-алпийски дисциплини: СК във Вал Гардена, спускане, мъже по Евроспорт
14:15 ч Биатлон: СК в Гран Борнан, преследване, жени по Евроспорт
14:30 ч Футбол: Мидълзбро - Борнемут по Диема Спорт 2
14:30 ч Футбол: Падерборн - Хайденхайм по Диема Спорт 3
14:45 ч Северна комбинация: СК в Рамзау, 10 километра, мъже по Евроспорт
14:50 ч Фрийстайл ски: СК в Алп д'Юез, ски бабуни, двойки мъже и жени по Евроспорт 2
15:00 ч Баскетбол: Нижни Новгород - Локомотив по Нова Спорт
15:00 ч Тенис: Рафаел Надал - Денис Шаповалов по Max Sport 1
15:00 ч Футбол: Райо Валекано - Алавес по Max Sport 4
15:50 ч Биатлон: СК в Гран Борнан, преследване, мъже по Евроспорт
16:00 ч Футбол: Аталанта - Рома по Max Sport 3
16:14 ч Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, мъже по Евроспорт 2
16:30 ч Футбол: Хофенхайм - Борусия Мьонхенгладбах по Диема Спорт 3
16:45 ч Ски скокове: СК в Енгелберг, голяма шанца, мъже по Евроспорт
17:00 ч Футбол: Астън Вила - Бърнли по Диема Спорт 2
17:00 ч Тенис: Андрей Рубльов - Анди Мъри по Max Sport 1
17:15 ч Футбол: Реал Сосиедад - Виляреал по Max Sport 4
18:25 ч Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Майнц по Диема Спорт
19:00 ч Баскетбол: Детройт Пистънс - Хюстън Рокетс по Диема Спорт 3
19:00 ч Баскетбол: Фуенлабрада - Тенерифе по Нова Спорт
19:00 ч Баскетбол: Левски - Берое по Max Sport 2
19:00 ч Футбол: Болоня - Ювентус по РИНГ
19:30 ч Футбол: Херта - Борусия Дортмунд по Диема Спорт
19:30 ч Футбол: Лийдс - Арсенал по Диема Спорт 2
19:30 ч Футбол: Лил - Оксер по Max Sport 3
19:30 ч Футбол: Барселона - Елче по Max Sport 4
20:00 ч Сноуборд: СК в Кортина д'Ампецо, паралелен гигантски слалом, мъже и жени по Евроспорт 2 и БНТ 3
20:55 ч Снукър: Стюарт Бингъм - Рони О'Съливан по Евроспорт
21:00 ч Американски футбол: Минесота - Флорида по Max Sport 2
21:30 ч Футбол: Хамбургер - Шалке 04 по Диема Спорт 3
21:45 ч Баскетбол: Уникаха - Ховентуд по Нова Спорт
21:45 ч Футбол: Каляри - Удинезе по РИНГ
22:00 ч Футбол: Рен - Лориен по Max Sport 3
22:00 ч Футбол: Севиля - Атлетико Мадрид по Max Sport 4
23:30 ч Футбол: Жил Висенте - Спортинг Лисабон по РИНГ