09,15 ч Лека атлетика: Маратон на Париж по Евроспорт 1
12 ч Колоездене: Обиколка на Фландрия, мъже по Евроспорт 1
13,30 ч Фиорентина - Емполи по МАХ Спорт 3
13,30 ч Баскетбол, Фуенлабрада - Билбао по Диема спорт 2
14 ч Страсбург - Ланс по Нова спорт
14,30 ч Вердер - Зандхаузен по Диема спорт 3
15 ч Атлетик - Елче по МАХ Спорт 4
15 ч Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MX2, първо състезание по Евроспорт 2
15,15 ч ЦСКА 1948 - Локомотив (Пд) по Диема спорт
16 ч Аталанта - Наполи по МАХ Спорт 3
16 ч Уест Хем - Евертън по Диема спорт 2
16 ч Мец - Монако по Нова спорт
16 ч Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, първо състезание по Евроспорт 2
16,30 ч Аугсбург - Волфсбург по Диема спорт 3
17,15 ч Бетис - Осасуна по МАХ Спорт 4
17,30 ч Пирин - Левски по Диема спорт
17,45 ч Колоездене: Обиколка на Фландрия, жени по Евроспорт 1
18 ч Мото 3, Гран при на Аржентина по МАХ Спорт 2
18 ч Борба, европейско първенство по БНТ 3
18 ч Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MX2, второ състезание по Евроспорт 2
18,05 ч Лион - Анже по Нова спорт
18,30 ч Тотнъм - Нюкасъл по Диема спорт 2
18,30 ч Борусия (М) - Майнц по Диема спорт 3
19,00 ч Сампдория - Рома по МАХ Спорт 3
19,00 ч Мотокрос: Световен шампионат в Португалия, MXGP, второ състезание по Евроспорт 2
19,20 ч Мото 2, Гран при на Аржентина по МАХ Спорт 2
19,30 ч Валенсия - Кадис по МАХ Спорт 4
20 ч Лудогорец - Ботев (Пд) по Диема спорт
20 ч Тенис, турнир в Маями по МАХ Спорт 1
20 ч НБА, Милуоки - Далас по Нова спорт
20,05 ч Голф: PGA тур, Открито първенство на Тексас, четвърти ден по Евроспорт 2
21 ч Мото GP, Гран при на Аржентина по МАХ Спорт 2
21 ч Дартс: Световно първенство на WDF във Фримли Грийн, първи кръг по Евроспорт 1
21,45 ч Ювентус - Интер по МАХ Спорт 3
21,45 ч Пари Сен Жермен - Лориен по Диема спорт 2
22 ч Барселона - Севиля по МАХ Спорт 4
22,30 Спортинг - Пасош Ферейра по Ринг
22,30 ч Наскар, състезание в Ричмънд по МАХ Спорт 1
22,30 ч НБА, ЛА Лейкърс - Денвър по Диема спорт
22,55 ч Портлънда - ЛА Галакси по МАХ Спорт 2