"Нерадзурите" даваха признаци, че излизат от страхотната криза, която ги налегна в последните месеци, а ако Диего Милито бе вкарал от дузпа в 23-ата минута, нещата можеха да се развият по друг начин за играчите на Клаудио Раниери. В крайна сметка, двубоят завърши без гол, а след него Интер се изравни с шестия Рома по точки, докато Аталанта е десети с 34 точки, толкова имат и още два отбора в таблицата.

Третото място в класирането на Лацио обаче е под въпрос след загубата с 0:1 от Катаня, за които точен в 80-ата минута бе Легроталие. Валери Божинов пък не игра за Лече при хикса 1:1 с Палермо, предаде ТопСпорт.

Ди Микеле откри за домакините от дузпа в 6-ата минута, а Муньос изравни в 15-ата. В крайна сметка и двата тима завършиха с 10 души след червени картони на Одо за домакините и Бертоло за гостите.

Ето и останалите резултати от Серия А до момента: Болоня - Киево 2:2, Сиена - Новара 0:2. Довечера играят Удинезе и Наполи.