Жуниньо успя да вкара в 35-та минута от дузпа първия гол за домакините, а Павле Попара покачи на 2:0 само две минути по-късно. Здравко Лазаров, също от дузпа, направи резултата класически в 49-та минута, преди Еуженио да реализира почетно попадение за гостите в 55-та минута.

В 75-та минута след страхотна комбинация между Чавдар Янков, Здравко Лазаров и Жуниньо последният вкара втория си гол в мача за 4:0. "Електричката" с бомбен шут покачи на 5:0 в 81-та минута, а Петър Димитров оформи крайния резултат в 83-та минута.

Етър падна у дома от Пирин Гоце Делчев след гол на Ходза в 51-та минута, а в третия мач, който се игра днес, Ботев Пловдив записа победа над Монтана с 3:1. Мирослав Антонов в 22-та минута порази целта за отбора на Тенчо Тенев, но "канарите" спечелиха мача след голове на Вандер Виейра, Иван Цветков и Мариян Огнянов, предаде БГНЕС.