"Червените дяволи" победиха драматично с 1:0 у дома срещу третодивизионния "Шефийлд Юнайтед". Голът на победата беше отбелязан от Уейн Рууни от дузпа в третата минута на добавеното време на срещата, играна пред над 76 хиляди зрители на "Олд Трафорд". Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено заради нарушение в наказателното поле на Дийн Хаманд срещу Мемфис Депай.

Двубоят в Манчестър беше скучен и не предложи интригуващи моменти за феновете на двата отбора. "Остриетата" се бранеха умело и не позволиха на по-силния си съперник да създаде голови положения пред вратата, пазена от Джордж Лонг.

Антони Марсиал и Рууни пропуснаха да се разпишат в по-ранен етап на двубоя и да успокоят своите съотборници.

В неделя "Челси" играе у дома срещу "Скънторп" (четвърта дивизия), докато "Тотнъм" ще посрещне "Лестър Сити" в един от най-интересните мачове от третия кръг на турнира.