Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд, който беше титуляр срещу Арсенал и отбеляза първите два гола за успеха с 3:2, стана четвъртият най-млад играч с пълен дебют за „червените дяволи” във Висшата лига.   Освен това 18-годишният стана третият по възраст футболист с гол за Юнайтед във Висшата лига (след Федерико Македа и Дани Уелбек).   А играчите, дебютирали за Юнайтед във Висшата лига, като по-млади са Македа, Фил Невил и Рафаел да Силва.   Друг любопитен факт е, че Рашфорд (18 години и 120 дни) е най-младият с два гола за Юнайтед в един мач от Висшата лига. Останалите примери са: Рууни (19-021), Гигс (19-083) и Кристиано Роналдо (19-362).   Защитникът на „червените дяволи” Маркос Рохо се контузи през второто полувреме в мача с Арсенал.