Локомотив (Пловдив) и Дунав завършиха 2:2 в първа среща от Група “Б“ на втората осмица в Първа професионална лига.    Попаденията реализираха капитанът на домакините Веселин Марчев, който се разписа в 35-ата минута от дузпа, дебютантът за гостите Исмаил Иса (73'), Игор Банович (75') и Даниел Димов в даденото от главния съдия продължение.    Гостите могат да съжаляват изключително много за това как се развива мачът до момента, тъй като от 8-ата минута са с човек повече на терена, след като червен картон получи вратарят Антони Милина, а в 16-ата уцелиха гредата зад резервата Илко Пиргов.    В 64-ата пък голмайсторът Васил Шопов пропусна да изравни резултата, след като ударът му от бялата точка бе отразен от стража на “черно-белите“.   ЛОКОМОТИВ (Пловдив) - ДУНАВ 2:2 1:0 Веселин Марчев (35-дузпа) 1:1 Исмаил Иса (72) 2:1 Игор Банович (74) 2:2 Диян Димов (90+5)