Националът Ивайло Чочев остана резерва при загубата на Палермо като гост на Парма с 2:3 в отложен двубой от 29-ия кръг на Серия Б.   Загубата остави тима от Сицилия на третата позиция с 57 точки, докато Парма се изкачи на четвъртото място с 53, колкото има и Бари.   На върха в класирането е Емполи с 66, следван от Фрозиноне с 58.   Двубоят на стадион “Енио Тардини” беше решен от нападателя на домакините Еменуеле Калайо, който се отчете с хеттрик, като се разписа в 31-ата, 38-ата от дузпа и 47-ата минута, а Парма дръпна с 3:0 в резултата.   Гостите отвърнаха на предизвикателството, като първо намалиха чрез македонеца Илия Несторовски в 52-ата минута, а в края направиха загубата си по-почетна чрез Слободан Райкович.