Той е специален, тъй като ще се изиграе един от двата оставащи директни сблъсъка между претендентите за титлата "Лудогорец" и ЦСКА

Дуелът в Разград в петък е поверен на четвъртия поред български съдия в ранглистата на FIFA - Станислав Тодоров.

За последно реферът от Шумен, който бе избран от колегите си за №1 за 2017-а, свири двубой между два от водещите три отбора у нас в края на 2016-а.

Тогава ръководи дербито между "Лудогорец" и "Левски", в което разградчани победиха с 2:1 след обрат през второто полувреме.

Интересно е да се отбележи, че в последните шест двубоя между "Лудогорец" и ЦСКА, включително петъчния, БФС назначава шест различни съдии. Нито един рефер не е получил високата чест да свири два пъти този сблъсък от старта на миналия сезон насам.

Големият мач е на "Лудогорец Арена" от 17 часа, а преднината на разградчани в класирането е три точки.