Разгромна победа записаха талантите на Черно море, родени 2002 година. Възпитаниците на Тодор Каменов надиграха Шумен с 12:0 на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост. С хеттрик се отчетоха Радостин Желев, Джан Хасан и Радослав Златев, а по един гол вкараха Светослав Николов, Росен Стефанов и Николай Станев. Най-големите футболисти от школата на Черно море записаха 0:0 при гостуването си на ЦСКА в мач от Елитната група до 19 години. Варненци, водени от Николай Кънчев, стояха добре срещу своя съперник през целия двубой, като в самия край на срещата дори можеха да се поздравят с успеха, но изпуснаха добри възможности. При една от ситуациите “моряците” удариха и греда. Отборът на Черно море, състезаващ се в Елитната група до 17 години, отстъпи при гостуването си на Левски с 2:6 в здрав мач, игран в столицата. Домакините откриха резултата в 9-ата минута, но Велислав Василев изравни в 32-рата. В 44-ата домакините отново поведоха, но само пет минути по-късно Иван Иванов доведе нещата до 2:2.