Наставникът на Пирин Милен Радуканов бе изключително разочарован от загубата с 2:5 от Славия.   „За точката не достигна обективно съдийство. Ако бяха дали дузпа през първото полувреме - чиста дузпа. При 2:2 измислен корнер, от който става 2:3. След това е лесно 5:2. Браво на Славия, поздравявам ги. Лесно е. След 89-ата минута като ти подарят и вкараш гол…   Моят отбор показа чудеса от героизъм. Те са 10 човека и цяла година така играят. Напуснаха ни лятото 6, зимата… Сега още трима. Сега сме с юноши. Чудеса от героизъм покзва отборът.   Докъдето ни стигнат силите. Работим. Отборът е много добре подготвен. Всеки мач се надиграваме. Шести мач поред не ни позволяват да играем.Във Варна ни отмениха чист гол, не ни дадоха дузпа. Сега ни пращат съдия от Варна… Не знам. По едно време се чудех да се смея ли, да плача ли. Видяхте какъв корнер. Нека завършим 2:2.