Юношеските отбори на Нефтохимик продължават да затвърждават лидерските си позиции в региона. Старшата възраст, с треньор Господин Господинов, победи Свети Никола Бургас с 3:1 в домакинска среща от 17-ти кръг на първенството. Първата част завърши при резултат 1:0 за „шейховете“, след точен изстрел на Никола Иванов още в 9-та минута. В началото на втората част гостите успяха да изравнят от дузпа, отсъдена заради нарушение на Божидар Кисьов.  Десет минути преди края „шейховете“ отново поведоха, чрез Румен Фратев, а в 90-та минута Даниел Андонов оформи крайното 3:1. Отборът на Нефтохимик е на първо място във временното класиране с 10 победи, 4 равенства и само 1 загуба. Другата категорична победа донесоха днес юношите младша възраст, водени от Милен Христов. Те победиха като гости Карнобат с 6:1.  До почивката бургазлии водеха с 1:0, след гол на Христо Юруков, но през втората част добавиха още пет попадения – две на Димо Кръстев и по едно на Димитър Примов, Милен Раев и Мартин Колев.