Севиля и Виляреал направиха 2:2 в зрелищен мач от 32-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят беше “украсен“ с два червени картона и изпусната дузпа. Двата тима водят люта битка за място в Лига Европа. “Жълтата подводница“ има аванс от една томка в спора за шестото място.   Валенсия имаше преднина от две попадения и човек повече в средата на второто полувреме, но в края не издържа и допусна изравняване.    В 36-ата минута гостите откриха резултата при първото си голово положение. Кастийехо центрира и Даниел Раба вкара с глава - 0:1. 60 секунди по-късно домакините претендираха за дузпа. Евер Банега падна в наказателното поле, а съдията прецени, че нарушение няма.    След час игра тимът на Винченцо Монтела остана с човек по-малко след червен картон на Висам Бен Йедер. Нападателят получи жълт картон за бурен протест, а секунди по-късно беше изгонен, тъй като ръкопляскаше иронично на съдията.    В 68-ата минута Виляреал стигна до второ попадение. Раба асистира на Карлос Бака, който реализира сам срещу вратаря.