Възпитаниците на Михаил Мадански започнаха много силно мача и още в третата минута вече имаха аванс. След добра атака за домакините, Александър Тонев получи топката отдясно, напредна добре и намери отлично Радослав Василев в наказателното поле, нападателят на Славия стреля без забавяне в долния десен ъгъл на вратата и откри.

Домакините продължиха да диктуват темпото на терена и създадоха още няколко ситуации пред вратаря Молдован, който обаче успя да запази мрежата си суха. Проблеми през първата част имаше Александър Тонев, който на няколко пъти получаваше медицинска помощ. Именно при втория случай, когато България бе с човек по-малко на терена, падна и изравнителният гол за Румъния. Той дойде в даденото от съдията продължение на първата част. След бърза контраатака отляво, Брата намери отлично в центъра на наказателното поле Токудан, който без проблеми засече в мрежата за 1:1.

През втората част двата тима показаха по-ниско темпо, а многото смени в редиците на двата тима допълнително накъсаха играта. Така двата тима не успяха да излъчат победител, завършвайки 1:1, предаде Гонг.