Царско село и Черно море завършиха наравно 1:1 на стадиона на столичани, който за първи път прие вечерна среща от българския елит.

В 11-ия кръг на Първа лига "моряците" записаха шестото си равенство, след като играха в последните 15 минути с човек по-малко.

Двата гола паднаха в началото на второто полувреме, като първо бразилецът Уесли Ната откри за домакините в 49-та минута след центриране от фаул на Антон Карачанаков.

Голът на варненци в 55-та минута също дойде от статично положение. Мирослав Енчев се разписа с глава след центриране от корнер на Родриго. В 76-та минута голмайсторът Енчев бе изгонен с директен червен картон след грубо влизане.

Като цяло двата тима, които не се намират в кой знае колко добра форма, изиграха двуостър мач, в който имаха възможности да отбележат още голове.

Царско село имаше по-добрият шанс след двата гола, когато удар на Георги Минчев срещна страничната греда.

След равенството "царете" на 11-о място с 9 точки, а Черно море е шести с 15 пункта.