Бруно Акрапович не бе разочарован след пропуснатата победа на ЦСКА в Клуж, където отборът му направи 0:0.

Специалистът анализира пред камерата на БНТ веднага след края:

"Какво ми хареса? Днес ми харесаха характерът, волята и манталитетът. Не достигна малко... Това да сме по-настоятелни - имаме удари, вратарят спасява, а не атакуваме топката да довкараме. Не ме притеснява, ще го оправим това в тренировките.

Не бързах със смените, защото добре функционираше отборът. И добре контролирахме противника. А понякога с една смяна объркваш нещата.

Когато ги направихме, влязоха свежи момчета и показаха добри неща, подобриха играта.

Пропуски не направи само Али соу, и Тиаго имаше ситуация, и Йомов... Трябва да подобрим взимането на решения в атака, ще го направим в тренировките."

Защитникът Юрген Матей съжали, че не са спечелени всички три точки:

"Добър мач за нас, през първото полувреме направихме грешки, но през второто ги коригирахме. Трябваше да вкараме гол, за да спечелим. Създадохме положения, играхме като отбор. Само попадението липсваше. Заслужавахме повече от една точка."

Ирландецът Греъм Кери добави:

"През първото полувреме бе по-трудно, пресираха ни здраво. През второто обаче имахме достатъчно положения да спечелим. Нямахме завършека, прецизността пред гола.

Изискванията на новия треньор са сериозни, вдигнахме скоростта, тича се много. Подобрихме доста неща.

Дойдохме тук да победим, но нямахме късмет да вкараме гол. А ако не вкараш не можеш да спечелиш."