Уест Хем продължава със силното си представяне от началото на сезона в Премиър лийг и вече три кръга няма загуба. Днес "чуковете" за първи път не победиха, след като направиха 2:2 в лондонски сблъсък с Кристъл Палас, но това по никакъв начин не омаловажава цялостното им представяне досега.

Обичайният заподозрян Михаил Антонио отново бе главно действащо лице и направи голям мач. Деветката на Уест Хем бе замесен и в двата гола, като първо осигури асистенция на Пабло Форналс след двойно подаване в 39-ата минута, а испанецът откри резултата - 1:0.

Конър Галахър възстанови равенството в 58-ата минута, отбелязвайки първия гол за Палас под ръководството на Патрик Виейра, но Антонио бързо върна своя тим напред с попадение за 2:1 в 68-ата минута.

Това бе гол №50 за него в Премиър лийг.

Галахър обаче осигури точката на гостите след като отбеляза за втори път - след завъртане и добре насочен удар за 2:2 само две минути след втория гол на Уест Хем.

Домакините имат 7 точки след три двубоя и поне за момента остават начело в класирането, докато Кристъл Палас е четиринадести с 2 точки от три мача.