Родните национали Ивелин Попов и Николай Димитров се изправиха един срещу друг в двубой от руския елит, който завърши без победител.

Урал (Екатеринбърг) с Николай Димитров по фланга посрещна Ростов с Ивелин Попов в центъра на терена, а мачът завърши 2:2.

Димитров изигра отличен мач и още в 14-ата минута асистира на Андрей Панюков за откриващия гол в мача.

Хичо бе може би най-опасният играч на Урал през целия мач, като бе заменен в 82-ата минута при 2:1 в полза на тима му.

На негово място бе пуснат Владимир Илин, но Урал не успя да удържи преднината си.

Ивелин Попов остана на терена през всичките 90 минути на терена, но определено не изигра най-силния си двубой. И двата гола за Ростов реализира исландецът Бьорн Сигурдсон.

Доброто представяне и на двата тима продължава, като въпреки равенството те заемат втора и трета позиция в шампионата с по 4 изиграни мача.