Десетки хиляди сърби решиха да ядосат Кристиано Роналдо в събота вечер, скандирайки мощно името на Лео Меси.

Случваше се след всяко отиграване на португалската суперзвезда по време на европейската квалификация в Белград, спечелена от действащия шампион на континента с 4:2.

От трибуните на "Мала Маракана", както е известен стадион "Райко Митич", непрестанно се чуваше "Меси, Меси", наред с мощната подкрепа за сърбите.

Роналдо очевидно се подразни, а неговият отговор дойде в 81-вата минута, когато вкара за 1:3. Да, голът бе от засада, пропусната от асистента с флагчето, но това е слаба утеха за 50 000 сърби по трибуните.

Преди това Португалия откри с късмет преди почивката в напълно равностойно полувреме - вкара Вилям Карвальо, след като сръбският вратар Марко Дмитрович изпусна топката в краката му.

Гонсало Гедеш удвои с хубав удар по диагонала, а Никола Миленкович върна сръбските надежди с глава за 1:2.

Роналдо възстанови два гола аванс за португалците, Александър Митрович обаче изстреля торпедо под гредата в 85-ата минута, за да завърже пак интригата. 70 секунди по-късно я умъртви най-добрият на терена - Бернардо Силва.

В Париж албанските национали и фенове се разяриха, когато от уредбата зазвуча химн, който не познаваха, преди да започне мачът им срещу световния шампион.

Оказа се, че по погрешка е пуснат андорският, а не албанският... След 3 дни Франция приема пак там Андора - доста досадна грешка.

Не помогна и извинението от диктора, който го поднесе на "арменците". Пълен гаф, както и да го погледнеш.

На терена грешки нямаше. Кингзли Коман заби два гола, Оливие Жиру и Жонатан Иконе направиха 4:0, преди в последните секунди гостите да върнат едно попадение от дузпа.

Турция се размина с грандиозен позор у дома, след като вкара победно на Андора (истинската) в 89-ата минута за измъчено 1:0.

Туфан отбеляза след корнер, за да спаси отбора на Сеньол Гюнеш от изключително конфузен резултат.