Черно море и Берое завършиха наравно 1:1 на стадион "Тича" в среща от 20-ия кръг на българския футоблен шампионат.

Варненци поведоха в резултата през първата част, но допуснаха изравняване десетина минути преди края на редовното време след куриозен гол с подаване от тъч.

По този начин отборът на Илиан Илиев се изкачи до шестата позиция с актив от 33 точки, докато Берое остава 11-и с 20.

Черно море започна мача много силно и поведе в резултата още в 13-ата минута. Разписа се Алекс Фернандес след много добро подаване по земя от Велислав Василев.

В края на полувремето самият Василев можеше да се разпише, но Иван Караджов спаси с крак негов удар от малък ъгъл.

Второто полувреме бе скучновато, но Берое успя да изненада своя съперник с много любопитен гол. Дълго хвърляне от тъч бе проспано от защитата на домакините и Тонислав Йорданов от близка дистанция необезпокояван вкара с глава.