Реал Мадрид изглежда много добре в първите си мачове след напускането на Кристиано Роналдо.

"Белия балет" победи при домакинството си на Леганес с 4:1, а пореден силен мач изиграха двамата асове в атака - Гарет Бейл и Карим Бенема.

Французинът вкара две попадения, а уелсецът едно, докато Серхио Рамос отново отбеляза от дузпа.

Бейл откри резултата в 17-а минута след удар от воле след пас с глава на Даниел Карвахал. Вратарят успя да отбие удара на Бейл, но топката въпреки това се озова във вратата му.

В 23-а минута гостите получиха дузпа. Каземиро събори Еразо и Карило от бялата точка не сгреши - 1:1.

Това обаче бе последният позитивен момент за Леганес. Реал се впусна в атака. До края на полувремето още попадения не паднаха.

В 48-а минута Бензема вкара с глава след центриране на Марко Асенсио. Имаше съмнения за непозволени действия на французина, но след ВАР голът бе признат.

Футболът на Реал бе красив и в 61-а минута след такава атака Бензема вкара втория си гол с удар по земя - 2:1.

В 66-а минута Реал получи дузпа за нарушение срещу Асенсио и Рамос отбеляза - 4:1.

До края на двубоя хората на Хулен Лупетеги продължиха да са по-активни в атака, но пропуски ги лишиха от още попадения.