Тотнъм и Севиля направиха 1:1 в предсезонна контрола в Южна Корея, която определено ще се запомни с впечатляващо изпълнение на Иван Ракитич.

Халфът на испанския тим се разписа с хубав далечен изстрел в 60-ата минута, оформяйки крайния резултат.

ВИДЕО ОТ ПОПАДЕНИЯТА В ДВУБОЯ>>>

Преди това Хари Кейн продължи головата си серия в проверките, разписвайки се в началото на второто полувреме. Така нападателят вкара във втори пореден мач, след като намери мрежата и при успеха с 6:2 над сборен тим от местното първенство.

Любимецът на корейските фенове Хюн Мин Сон не успя да зарадва сънародниците си с гол, но все пак се отчете с асистенция за попадението на Кейн.

Двубоят бе първи като титуляр за новото попълнение Ричарлисон. Бразилският нападател обаче не впечатли с изявите си и бе заменен.