Ботев (Враца) и ЦСКА 1948 не се победиха и поделиха точките в неделния следобед - 0:0. И двата отбора се постараха и играха на високи обороти, но така и не успяха да стигнат до гол.

Домакините нямат загуба във вече пет поредни мача, докато гостите са непобедени в три последователни двубоя.

Като цяло Ботев имаше надмощие, особено през второто полувреме, но не успяха да отбележат във вратата на младежкия национал Даниел Наумов.

Всъщност най-запомнящото се събитие бе завръщането в игра на Ивайло Чочев. Той се контузи през март миналата година, а днес записа първите си минути от година и половина насам, появявайки се като резерва, за да дебютира за новаците в елита.

Ботев е на осмо място в класирането с 12 точки след 9 мача, докато столичани с пети с точка повече.