В мач от шестия кръг на румънския елит среща имаха трима доскорошни играчи на родния Левски.

Бившият капитан на "сините" Божидар Митрев бе на вратата на Волунтари, докато с №9 атаката на гостуващия Газ Метан поведе изгонения преди два месеца от "Герена" Серджиу Буш.

В последните 10 минути за гостите пък игра и Нелуц Рошу, който също бе част от Левски за кратък период от кариерата си.

Газ Метан спечели мача с 3:0, като последният гол бе вкаран от Буш във вратата на бившия му съотборник. Румънският нападател бе изведен на чиста позиция и пусна топката покрай родния страж.

Буш прави сртахотен старт на сезона , като само за 6 мача вкара 4 гола - 2 пъти повече от попаденията, които вкара в Левски за целия минал сезон.

Божидар Митрев пък сбърка сериозно за първия гол, който Волунтари инкасира.

Родният страж бе титуляр във всички 6 мача на тима си от началото на сезона, като инкасира 10 гола. Волунтари заема 10-о място в класирането, но през миналия кръг хвърли бомабта и победи гранда Стяуа като гост с 3:1.