"Черно море" и "Берое" не се победиха и завършиха наравно 0:0 в мач от петия кръг на Първа лига.

Двата тима изиграха динамично първо полувреме, в което атаките следваха една след друга. Двата тима непрестанно преливаха от защита в нападение, но чистите голови положения бяха рядкост.

И "Берое" и "Черно море" имаха затруднение в завършващия пас, като атаките рядко завършваха с удар.

Най-чистото положение бе в самото начало на срещата, когато Иван Бандаловски стреля над вратата от отлична позиция.

"Берое" имаше предимството през първата половина на полувремето, докато неговия край бе за "моряците".

Снимка: Bulphoto

Втората част започна с претенции за дузпа от страна на старозагорския тим, след като Камбуров бе препънат в наказателното поле, но реферът прецени, че няма достатъчно основание за дузпа.

До края на мача на терена преобладаваше битката. Двата тима опитваха да стигнат до успеха, но продължаваха да изпитват затруднения в офанзивен план.

Домакините от Варна бяха по-напористият тим, но възможностите им се изчерпаха с неточно изпълнение от пряк свободен удар на капитана Георги Илиев.

Нулевото реми означаваше, че "Берое" продължава без поражение в шампионата, като има 9 точки след два успеха и три равенства.

Представянето на "Черно море" пък продължава да е на приливи и отливи. Играчите на Илиан Илиев имат 6 точки след три ремита, успех и поражение.