ЦСКА 1948 и Берое завършиха при резултат 2:2 в мач от поредния кръг на плейофите в родното първенство. Гостите от Стара Загора измъкнаха точката с човек по-малко, след като Абубакар Тунгара бе изгонен около двадесет минути преди края.

Столичани пропуснаха добра възможност да оглавят класирането на втората четворка, в която тимовете се борят за място в европейските клубни турнири.

Александър Колев от дузпа даде преднина на домакините малко преди почивката. До ситуацията се стигна след удар от страна на вратаря на Берое Генадий Ганев по главата на Марио Топузов.

Симеон Мечев възстанови равенството малко след началото на второт ополувреме, а в 58-ата минута Ивайло Чочев се разписа за пореден път през сезона - 2:1 за ЦСКА 1948.

В 68-ата минута Тунгара получи директен червен картон заради грубо влизане на Ангел Лясков, но противно на намаления състав заралии се пребориха за точката след гол в последната минута на Алиун Фал. Той засече центриране с глава за 2:2.