Бранителят на Левски - Холмар Ейолфсон, имаше неприятна вечер във френския град Гинган.

Той игра цял мач за исландския национален тим, но си отбеляза автогол в контролата срещу световния шампион Франция, завършила наравно 2:2.

Исландците изненадващо поведоха чрез Биркир Бярнасон през първата част, а в 58-ата минута Кари Арнасон удвои.

Макар да бе със всичките си звезди на терена и да контролираше играта, Франция не успяваше да създаде чисти положения пред викингската врата.

Така се стигна до 86-ата минута, когато Килиан Мбапе развинти отбраната на гостите и отправи мощен удар, който вратарят изби, но право в крака на Холмар Ейолфсон, който не успя да реагира и си вкара автогол.

В последната минута на мача съдията отсъди доста спорна дузпа за Франция, която Мбапе реализира, за да донесе равенството на световния шампион.

В друга контрола играна снощи, Испания спечели гостуването си на Уелс с 4:1, а Аржентина разгроми Ирак с 4:0.