Манчестър Юнайтед завърши предсезонната си подготовка с шест поредни победи.

"Червените дяволи" победи Милан със 7:6 след изпълнение на дузпи, като двубоят завърши 2:2 в редовното време.

Контролата се игра пред препълнените трибуни на "Милениъм Стейдиъм" в Кардиф, а зрителите се насладиха на страхотен мач между европейските грандове.

Резултатът бе открит от Маркъс Рашфорд, който направи страхотен рейд в 14-ата минута и прати неспасяемо топката във вратата на Донарума.

Милан обаче успя да стигне до пълен обрат, макар Юнайтед да бе по-активният тим на терена.

Сусо изравни с чудесен удар от далечна дистанция, а след час игра Виктор Линдельоф си вкара автогол.

В 72-ата минута Джеси Лингард успя да донесе равенството за Юнайтед с чудесен диагонален удар.

Така се стигна до изпълнението на дузпи. При тях Манчестър Юнайтед вкара и петте изпълнения, а Милан изпусна последната, направи го Даниел Малдини, който е син на легендата Паоло.