Родният национал Никола Илиев направи пореден много силен мач за примаверата на Интер.

Той се разписа на два пъти, с което помогна на гранда от Милано да продължи напред в турнира за Купата при младежите до 19 години, след победа над Верона с 5:4 след продължения.

Никола Илиев откри резултата още в 7-ата минута, а в едно много зрелищно първо полувреме, той вкара и в последната 45-а минута от дузпа, но този път за 3:3.

В крайна сметка редовното време на мача завърши 4:4, като в 86-ата минута Илиев отстъпи мястото си на дефанзивния халф Джакопо Мартини, когато Интер все още имаше гол преднина.

Верона обаче успя да изравни дълбоко в добавеното време, но в продълженията гол на Силас Андерсен оформи крайното 5:4, с което Интер продължи към четвъртфиналите.

Там не успя да се класира друг българин - Велизар-Илия Илиев, който е титулярният вратар на състава до 19 години на Каляри.

Той и неговите съотборници обаче загубиха с 1:2 от Торино у дома и отпаднаха от турнира.