Феновете на ЦСКА поискаха Нестор Ел Маестро да подаде оставка след загубата с 0:1 от Черно море.

Ултрасите скандираха по адрес на треньора, който от доста време е недолюбван.

След двубоя сръбският специалист обаче даде да се разбере, че не смята сам да си тръгва.

Очевидно Ел Маестро очаква да бъде уволнен, за да получи сериозно обезщетение.

Треньрът на ЦСКА дори заяви, че призивите за оставка го мотивират да продължи работата си в клуба.

"Мисля, че започнахме добре и изиграхме първо полувреме. Липсваха ни чисти голови положения, което беше разочароващо от моя гледна точка. Трудно е да приемеш загуба с гол от статично положение. Това е отборен спорт. Мисля, че всички футболисти дадоха своя максимум днес. Липсваше ни качество. Решаващи са и индивидуалните действия.

Оставка ли? Много съм мотивиран да върша работата си така, както трябва. Предстои ни четвъртфинал, който смятам, че ще спечелим и ще стигнем до полуфинал за Купата на България. От нашата неизгодна позиция ще упражним натиск на отборите, които са по-горе от нас в класирането", настоя Ел Маестро, чиито дни в клуба обаче вече изглеждат преброени.