Родният национал Филип Кръстев вкара второто си попадение от началото на сезона в нидерландския елит, а неговият Цволе успя да запише първия си успех.

Това се случи в домакинството на Хераклес, което Цволе спечели с 3:0, а Филип Кръстев вкара третото попадение, с което оформи крайния резултат.

За разлика от попадението си в първия кръг, което бе истински шедьовър във вратата на Фейенорд, днес Кръстев имаше далеч по-лесна задача, след като получи пас от Мбайо и от близка дистанция успя да се разпише.

А и самият мач бе доста по-щастлив за Цволе, защото след три поражения в първите три мача от сезона, отборът на Кръстев най-сетне успя да победи.

Дилън Венте успя да открие още в 12-ата минута на мача, а въпреки няколко добри положения, Цволе удвои едва в 78-ата минута, когато интригата в мача уби Мбайо с гол за 2:0.

Филип Кръстев оформи крайното 3:0, а с един гол, три създадени шанса, 93% успешни пасове и 100% успешен дрибъл, той записа нов силен мач от началото на сезона в Eredivisie.