Хебър и Берое завършиха наравно 1:1 на националния стадион "Васил Левски" в среща от 15-ия кръг на Първа лига.

Резултатът продължи негативната серия за двата отбора, които се нуждаят от бързи точки, тъй като са близо до дъното на класирането.

Тимът от Пазарджик е 14-и с 11 точки, а Берое в пети пореден кръг не взе победата и е 12-и с 13 точки, като освен това продължава да е с нито един успех далеч от дома.

Двата гола паднаха през първото полувреме, а през второто пред двете врати не се случи почти нищо интересно.

Берое поведе в седмата минута, когато Стив Траоре пое топката на гърди и след това хубаво я насочи с удар по земя за 1:0.

В 41-ата минута много лоша намеса на Иван Караджов позволи на Георги Търтов да направи добавка и да изравни резултата.