Селекционерът на България Петър Хубчев не бе недоволен от резултата срещу Черна гора, въпреки че не спечелихме на старта на евроквалификациите - 1:1 у дома.

Ето какво каза треньорът ни след битката на националния стадион "Васил Левски":

"Не сме и очаквали лесен мач. Съжалявам, че не победихме. Имахме положения, но не успяхме да се възползваме. Не ни липсваше само шанс, много неща са.

По-добре играхме преди почивката, през второто полувреме с този гол на контраатака бе различно. Отборът не бе на терена 15-20 минути. Намерихме сили да се мотивираме докрай, това ме радва.

За мен това начало на квалификациите е успешно. В тази група, в която ще има поне четири равностойни отбора, всяка точка и гол може да са решаващи.

Контузията на Ивайло Чочев е тежка."

Селекционерът на гостите Любиша Тумбакович също не бе недоволен.

"Здрав мач, тактическа битка - каза наставникът на Черна гора. - Можеше да победим, България също. За нас тази точка е по-добрият резултат, защото бяхме гости. Англия е фаворитът в групата."