Милан постигна четвъртата си победа от началото на италианския шампионат след 3:1 при домакинството си на опашкаря Киево.

За 13-и пореден път в Италия обаче хората на Дженаро Гатузо не успяха да запазят суха мрежа и това със сигурност е притеснителна тенденция.

Добрите новини са повече, тъй като Гонзало Игуаин се отпуши и вкара две попадения и вече има шест за новия си отбор.

Аржентинецът реализира в 28-а и 35-а минута, а резултатът стана класически в 56-а минута, кгато се разписа и Джакомо Бонавентура.

Осем минути след това Серджо Пелисиер върна едно попадение, но това се оказа крайно недостатъчно за "летящите магаренца".

В друг интерес мач, който се игра по-същото време, Лацио победи Фиорентина като домакин с 1:0 с гол на голямата си звезда Чиро Имобиле в 36-а минута.

Междувременно Сампдория спечели гостуването си на Аталанта с 1:0 след гол на Тонели 13 минути преди края на срещата.

Сампдория вече е на четвърта позиция в таблицата, на точка зад Лацио. Милан затваря първата десетка.

Наполи взе лесно домакинството си на Сасуоло с 2:0 след попадения през първата част. Точни бяха Адам Унас и Лоренцо Инсиние.