Технологиите превземат всички спортове. Твърдението може да бъде тълкувано буквално след срещата между Бешикташ и Сивасспор, завършила с успех с 3:0 за истанбулския гранд. Мач за историята, но не заради чисто игрова ситуация, а заради технологична разправия между футболист на Сивасспор и главния съдия.

32-годишният Хакан Арслан бе изгонен в 45-ата минута, а причината е невероятна. Футболистът не бе доволен от конкретно решение и опита да убеди съдията в мнението си, показвайки му повторение на мобилен телефон.

Е, както можете да се досетите, това не бе прието особено добре и Арслан се оказа изгонен след само едно полувреме. Той показа спорната ситуация на съдията, който обаче му показа жълт картон, а след това и втори такъв, след като двамата влязоха в разправия, а футболистът реагира прекалено остро.

Гостите губеха само с един гол разлика преди тази ситуация, а след това инкасираха още два.