Капитанът на Тотнъм Хари Кейн остана резерва и влезе в игра едва тридесетина минути преди края на срещата с Мура от Лигата на конференциите, но това не му попречи да накаже словенския тим с хеттрик. Десетката на "шпорите" бе звездата на вечерта при победата с 5:1, като това бе първи успех за лондончани в групите на турнира.

Деле Али от дузпа в четвъртата минута и Джовани Ло Селсо в осмата дадоха ранна преднина на домакините, които трябваше да чакат точно час след втория гол, за да отбележат отново.

Кейн се появи в игра в 59-ата минута и по-малко от десет минути след смяната заби първия си гол. Това стана факт след асистенция на друга резерва - Лукас Моура за 3:0 в 68-ата минута, а след това Кейн получи пас от Сон, също появил се като смяна, за да удвои сметката си за 4:0 в 77-ата минута.

Хеттрикът, който е №16 в кариерата му, стана факт в 88-ата минута, когато той оформи крайния резултат.

Другата среща от група G завърши с победа на Рен като гост на Витес с 2:1.