Капитанът на Уотфорд Трой Дийни бе леко ядосан на свой съперник след мача между неговия тим и Уулвърхямптън (3:2) в полуфиналите за Купата на ФА.

Мачът бе изключително драматичен и любопитен за гледане, след като "вълците" поведоха с 2:0 и допуснаха пълен обрат в продължения.

Деветката на "стършелите" обаче не хареса радостта при гола на колегата си от другия отбор Раул Хименес, който вкара за 2:0 в началото на втората част.

Хименес сложи типична мексиканска маска, на която е изрисувано логото на Уулвс и куфееше пред феновете.

Снимка: Getty Images/Guliver Photo

Дийни, който вкара от дузпа в 94-та минута, за да направи 2:2, смята, че човек трябва да празнува по този начин, само ако е сигурен, че отборът му ще победи.

"Не бях видял радостта досега. Има част от мен, която иска да каже нещо крайно, но няма да го направя. Радвам се, че си сложи маската, може да си я носи като загубеняк. Радвай се на маската си, но ние сме победителите.

Не ме разбирайте погрешно, той е страхотен играч. Много добре изпълнява ролята на деветка. Радвам се, че сега видях радостта с маската, защото ако беше на терена, щях да се вбеся. Трябва да правиш такива неща, само ако си сигурен, че ще победиш", смята Дийни.

Победата прати Уотфорд на финал за ФА къп едва за втори път в историята на клуба. Първият случай бе преди 35 години, когато тимът загуби решителния мач от Евертън.