Берое нокаутира тежко Славия с гол в добавеното време - 1:0 в Стара Загора.

Голмайсторът на отбора с гръмкия прякор Кошмара вкара победно в първите секунди от добавените четири допълнителни минути, за да донесе сладък успех на домакините в efbet лига.

Аржентинецът Леандро Годой, както името на деветката, се разписа за четвърти път през сезона, като три от головете му са за победи с по 1:0.

Преведено на езика на статистиката - Кошмара носи девет точки на Берое дотук с попаденията си.

Още далеч по-рано домакините вкараха топката във вратата на съперника в 52-рата минута, но голът пак на Годой бе отменен за много спорно нарушение преди удара срещу защитника на "белите" Велко Йеленкович.

Феновете изригнаха и опитаха дори разправа с длъжностни лица и коментаторската кабинка в сектор А на стадиона.

Пак Кошмара изпусна отлична ситуация сам срещу вратаря на гостите Николай Кръстев в 70-ата минута. Берое бе по-активният отбор и по-близо до гола, но изглеждаше, че няма да стигне до него. И тогава дойде добавеното време, а в него и победният удар с глава на Годой.

Победата спря лоша серия на домакините - четири поредни поражения се бяха натрупали на беройци.

А те не бяха вкарвали на свой терен от април, още от миналия сезон. Но ето, че първото попадение пред своя публика е с висока цена.

Тимът е с 13 точки и е на осма позиция в класирането.

Кошмарът обаче задълбочи кошмарите на Славия, като тук говорим за абсолютно всички симптоми на криза. "Белите" са без победа от пет мача - четири загуби и едно реми. И с осемте им точки са едва 13-и в класирането.

В добавка имаме напрежението между треньора Златомир Загорчич и президента Венци Стефанов от изминалите дни, което засилва усещането, че в клуба нещата вървят не по план.