Кошмарният старт на сезона за Ювентус продължава с пълна сила след нов разочароващ резултат.

"Бианконерите" загубиха с 1:2 гостуването си на Наполи, като след три кръга от началото на сезона, имат само една спечелена точка.

А като изключим днешната визита на "Сан Паоло", останалите два мача не бяха от най-трудните, като противници на Юве в тях бяха Удинезе и Емполи, но грандът от Торино направи реми и загуба.

Така Юве зема 14-ото място, като утре може да бъде изпреварен от още доста тимове, дори и да се озове в зоната на изпадащите при определени обстоятелства.

А иначе в загубата в Неапол нямаше нищо толкова шокиращо, защото последните три мача на Юве срещу Наполи далеч от Торино, завършваха именно с поражения за "бианконерите".

Мачът днес започва перфектно, защото още в 10-ата минута ужасна грешка в отбраната на Наполи подари топката на Алваро Мората, който напредна и от малък ъгъл изведе Юве напред.

Но този резултат не отговаряше особено на показаното на терена, защото Наполи имаше тотално превъзходство.

И логично в 57-ата минута Матео Политано изравни от малък ъгъл, довкарвайки отбития шут на Инсиние.

Победният гол за Наполи падна пет минути преди края след ужасно неразбирателство в отбраната на Юве.

Шчесни едва спаси тима си от автогол, но на точното място бе Калиду Кулибали, който довкара топката и донесе победата на Наполи и продължи перфектният старт за неаполитанците.

Три победи от три мача, както и победата над така мразеният в града Ювентус.